Salzbursko

Pojeďte s námi do celé oblasti Zell am See – Kaprun – Saalbach !!!!    SKVĚLÉ UBYTOVÁNÍ V SRDCI TAUERNSKÝCH ALP S BAZÉNEM, SAUNOU (PŮSOBIVÉ SPA), JACUZZI A POSILOVNOU V CENĚ !!!

Ubytování na libovolný počet dní dle Vašich požadavků včetně zajištění karty Salzburgland zajistíme kdykoliv v roce 2011.

Navržený program

1. den

Odjezd z Prahy v ranních hodinách (možnost nástupu – Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice), příjezd a prohlídka Salzburgu – Mozartův dům, lanovou dráhou do pevnosti, Katakomby, výlet lodí po řece Salzach centrem Salzburgu, St.Gilgen – historickou lanovkou nad jezery Salzkammergutu, příjezd na ubytování.

2. den

Soutěska Kitzlochklamm, lanovkou z údolí Gasteinu, termální aquapark Alpentherme.

3. den

St.Johan – soutěska Liechtenstein Klamm, hrad Werfen, termály Bad Gastein.

4. den

Zell am See – Kaprun – muzeum aut, soutěska Sigmund – Thun – Klamm, procházka kolem jezera a městečkem Zell am See, koupání v Kaprunu nebo Zell am See.

5. den

Wildkogel – lanovka v Neukirchenu, kouzelný svět vody – prohlídka, Krimmelské vodopády, prohlídka dolů Schaubergwerk Hochfeld, Mittersill – městečko, bazén s tobogánem, saunou, vířivkou.

6. den

Výjezd lanovkou na ledovec Weisssee – ledovcová plesa, turistika, Nationalparkzentrum – v hale – fascinující svět hor – 3D kina, laviny, umělý ledovec, sviští ráj pro děti, bazén v Mittersillu s vířivkou, tobogánem, saunou.

7. den

V dopoledních hodinách odjezd do ČR.

Cena zahrnuje:

6x nocleh se snídaní v luxusních apartmánech s kuchyňkou, velkým balkonem a sociálním zařízením, průvodce, krásné SPA (bazén, sauna, steam room, jacuzzi), dopravu klimatizovaným, autobusem, vstupy, stravu, 

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu – 1,07 EUR/noc/os. od 15 let, závěrečný úklid, pojištění 

 

2022 - 2042 - 7 dní
od7 300,- Kč
Autobus
Snídaně
Objednat »